Dėklas sąsiuviniams/ planšetiniam kompiuteriui YES "Be yourself" 20 x 27,5 x 3 cm

Kodas: 5056137185351

19,90 €
Mokesčiai įskaičiuoti
Dėklas planšetiniam kompiuteriu, kuris puikiai tiks ir sąsiuviniams. Korpusas pagamintas iš tankaus audinio, kurio sienos yra papildomai sutvirtintos putplasčiu polipropilenu. Tai apsaugo nešiojamojo kompiuterio paviršių nuo nedidelių pažeidimų, tokių kaip įbrėžimai ar kt. Yra ppaildomas skyrelis. Tinka planšetiniams kompiuteriams, kurių įstrižainė yra 11 colių. Taip pat gali būti naudojamas ...
Kiekis
Šios prekės neturime.

  • Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes
  • Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu. Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu.
  • Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos. Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos.
Dėklas planšetiniam kompiuteriu, kuris puikiai tiks ir sąsiuviniams. Korpusas pagamintas iš tankaus audinio, kurio sienos yra papildomai sutvirtintos putplasčiu polipropilenu. Tai apsaugo nešiojamojo kompiuterio paviršių nuo nedidelių pažeidimų, tokių kaip įbrėžimai ar kt. Yra ppaildomas skyrelis. Tinka planšetiniams kompiuteriams, kurių įstrižainė yra 11 colių. Taip pat gali būti naudojamas kaip nešiojamųjų kompiuterių dėklas. Medžiaga: poliesteris.
YES
5056137185351

Charakteristikos

Svoris (kg)
Nėra duomenų
Talpa (litrais)
Nėra duomenų
Spalva
Marga
Ergonomiška/ergonominė
Ne

Specifinė nuoroda