Give Me Five! Pupil’s Book Pack Level 2 Give Me Five! Pupil’s Book Pack Level 2

Give Me Five! Pupil’s Book Pack Level 2

Kodas: 9781380013507

18,69 €
Mokesčiai įskaičiuoti Pristatysime Jums per 2-6 darbo dienas.
Autorius (-iai): Donna Shaw, Joanne Ramsden. Mokomasis dalykas: anglų kalba (užsienio). Klasė: trečia. Amžius: 9-10 metų. Leidinio dalis: nėra. Leidimo metai: 2018. Puslapių skaičius: 120. Leidinio kalba: anglų. Leidykla: Macmillan Publishers Ltd. Prekės kategorija: vadovėliai.
Kiekis

GIVE ME FIVE LEVEL 2 vadovėlis tinkamas mokyti A1 lygiu. Vadovėlio serija skatina mokinius būti pasitikinčiais savimi kalbėtojais, klausytojais, rašytojais ir skaitovais bei gebėti vartoti kalbą pažįstamame kontekste. Paprastos ir aiškios instrukcijos, kaip atlikti užduotis leis mėgautis darbu pamokoje, o nuosekli vadovėlio skyrių struktūra užtikrins organizuotą ir sklandų mokymosi procesą. 
Mokiniai yra skatinami maksimaliai įsitraukti į ugdymo procesą. Susidomėjimas, patirtis, savimonė, atsakomybė prieš kitus, kultūrinis supratimas yra raktiniai šio vadovėlio žodžiai.
Vadovėlio pavadinime GIVE ME FIVE yra užkoduota svarbi vertybė – džiaugimasis pasiektais rezultatais, tai skatinama daryti viso kurso metu.
Mokytojai ir mokiniai ras lengvai įvykdomus projektus, skatinančius bendradarbiavimą, kūrybiškumą. Šios veiklos pritaikytos įvairių poreikių vaikams.
Mokomoji medžiaga yra praturtinta garso, vaizdo įrašais, smagiomis ir lengvai įsimenančiomis dainelėmis bei vaizdingomis istorijomis.
Su NAVIO programėle tiek mokiniai, tiek mokytojai turi galimybę plėtoti ugdymo procesą virtualioje 3D erdvėje, mokytis žaidimo forma, taip pat neatsilikti nuo sparčiai tobulėjančių technologijų.
Daugiau apie NAVIO naudas sužinokite, paspaudę šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=OsZ9FU15w3A&ab_channel=MacmillanSpain 

Macmillan Publishers Ltd
9781380013507

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Anglų kalba (užsienio)
Leidinio kalba
anglų
Leidinio tipas
Vadovėlis
Klasė
3
Leidinio dalis
Nėra

Specifinė nuoroda