Pratybos

Rodoma 1-30 iš 509 prekės(-ių)

Įsigykite pratybas pradinių klasių mokiniams patogiai ir saugiai! Mūsų asortimente rasite: lietuvių kalbos, matematikos, fizikos, biologijos, etikos, pasaulio pažinimo, muzikos, užsienio kalbų ir kitų mokomųjų dalykų pratybas.

Gilė, Nendrė, Opa pa, Pupa, Raktas, Riešutas, Taip, Vaivorykštė, Vieversys, Yga ga, Šok ir kitos leidinių serijos 1 klasei, 2 klasei, 3 klasei ir 4 klasei ir vyresniems mokiniams.

Pratybos mokiniams internetu

Mūsų asortimente esantys leidiniai apima įvairias pratybas ir užduotis, skirtas mokiniams padidinti jų mokymosi efektyvumą ir pagerinti jų gebėjimus. Ši kategorija apima įvairius pratybų tipus, tokius kaip testai, egzaminai, namų darbai, klausimynai, užduotys ir kitus mokymosi įrankius.

Pratybos mokyklai gali būti naudojamos skirtingais tikslais, tokių kaip mokymosi progreso vertinimas, žinių užtikrinimas ir išlaikymas, taip pat įvairių mokymosi stilių ir technikų praktika. Pratybos gali būti skirtos tiek individualiam, tiek grupiniam mokymuisi, siekiant padidinti mokymosi efektyvumą ir gerinti mokinio gebėjimus.

Mūsų asortimente taip pat galite rasti specialias pratybas, skirtas mokiniams, kurie turi sunkumų mokantis. Šių pratybų tikslas yra padėti mokiniams įveikti sunkumus ir pasiekti savo mokymosi tikslus.

Pratybos gali būti naudojamos visose mokyklos srityse, įskaitant kalbas, matematiką, gamtos mokslus, istoriją ir kt. Taip pat, daugelis pratybų gali būti naudingos ne tik mokantis mokykloje, bet ir norint gilinti žinias namuose arba pasiruošiant egzaminams.

Pratybos mokyklai gali būti skirtos ir mokytojams, kad jie galėtų nustatyti mokinių stiprybes ir silpnybes, kad galėtų jas geriau suprasti ir padėti jiems pasiekti aukštesnių mokymosi rezultatų.

Galutinis pratybų tikslas yra padidinti mokymosi efektyvumą, gerinti mokinio gebėjimus ir pasiekti aukštesnių mokymosi rezultatų. Todėl, pratybos yra būtina mokymosi proceso dalis ir yra svarbus įrankis ugdant mokinių žinias ir gebėjimus.

Prekė pridėta į norų sąrašą