Pristatymo kainos Lietuvoje:

Užsakymo suma:Pristatymo kaina į namus ar mokykląPristatymo kaina į paštomatą
Iki 20 eur 4,99 eur 3,99 eur
Nuo 20 eur iki 50 eur 3,99 eur 2,99 eur
Nuo 50 eur iki 100 eur 2,99 eur 1,99 eur
Nuo 100 eur Nemokamai Nemokamai

Prekių pristatymui bendradarbiaujame su LP Express. Tai suteikia galimybę pristatyti prekes į Jūsų pasirinktą vietą (namus ar darbą) arba į Jums patogiausią siuntų terminalą (paštomatą). 

Jei pasirinkote pristatymą į namus ar mokyklą, kurjeris Jus iš anksto informuos SMS (trumpąja žinute) apie numatomą pristatymo datą. Atėjus pristatymo dienai, kurjeris susisieks su Jumis ir susitars dėl tikslaus pristatymo laiko. Na, o jei pageidausite pakeisti pristatymą adresą - tai galėsite atlikti nemokamai (tame pačiame mieste).

Svarbu: prieš priimdami prekę iš kurjerio apžiūrėkite pakuotę. Jei pastebėsite pakuotės trūkumus (sulamdyta, matosi drėgmės požymiai, suplėšyta) - atsisakykite priimti siuntą (jei priimsite siuntą, kurios pakuotė pažeista - mes negalėsime kompensuoti Jūsų patirtų nuostolių).

Būtume dėkingi, jei mus informuotumėte apie tokį atvejį, kai Jūs atsisakėte priimti siuntą dėl to, kad ji buvo pažeista, el. paštu info@ugdymui.lt arba tel. 8 636 55 464. Tai leis mums greičiau išsiųsti Jums naują siuntą.

Prekė pridėta į norų sąrašą