Pristatymo kainos Lietuvoje:

Kurjeris: Pristatymo kaina į paštomatą Pristatymo kaina į namus ar mokyklą
Itella Smartpost 1,99 eur 2,99 eur
LP Express 2,99 eur 3,99 eur
Nuo 100 eur Nemokamai Nemokamai

Prekių pristatymui bendradarbiaujame su LP Express ir Itella Smartpost. Tai suteikia galimybę pristatyti prekes į Jūsų pasirinktą vietą (namus, mokyklą ar darbą) arba į Jums patogiausią siuntų terminalą (paštomatą). 

Jei pasirinkote pristatymą į namus ar mokyklą, kurjeris Jus iš anksto informuos SMS (trumpąja žinute) apie numatomą pristatymo datą. Atėjus pristatymo dienai, kurjeris susisieks su Jumis ir susitars dėl tikslaus pristatymo laiko. Na, o jei pageidausite pakeisti pristatymą adresą - tai galėsite atlikti nemokamai (tame pačiame mieste).

Svarbu: prieš priimdami prekę iš kurjerio apžiūrėkite pakuotę. Jei pastebėsite pakuotės trūkumus (sulamdyta, matosi drėgmės požymiai, suplėšyta) - atsisakykite priimti siuntą (jei priimsite siuntą, kurios pakuotė pažeista - mes negalėsime kompensuoti Jūsų patirtų nuostolių).

Būtume dėkingi, jei mus informuotumėte apie tokį atvejį, kai Jūs atsisakėte priimti siuntą dėl to, kad ji buvo pažeista, el. paštu info@ugdymui.lt arba tel. +370 636 55464. Tai leis mums greičiau išsiųsti Jums naują siuntą.