Biologija. Vadovėlis 7 klasei. Pirmoji knyga (serija „Šok“) Biologija. Vadovėlis 7 klasei. Pirmoji knyga (serija „Šok“)

Biologija. Vadovėlis 7 klasei. Pirmoji knyga (serija „Šok“)

Kodas: 9785430057046

16,29 €
Mokesčiai įskaičiuoti Pristatysime Jums per 2-6 darbo dienas.
Autorius (-iai): Kęstutis Grinkevičius, Jūratė Mikulevičiūtė, Margarita Purlienė, Laima Firstova. Mokomasis dalykas: biologija. Klasė: septinta. Amžius: 13-14 metų. Leidinio dalis: pirma. Leidimo metai: 2012. Puslapių skaičius: 88. Leidinio kalba: lietuvių. Leidykla: Šviesa. Prekės kategorija: vadovėliai.
Kiekis

  • Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes
  • Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu. Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu.
  • Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos. Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos.

„Biologija 7“ – naujas „Šok“ serijos vadovėlis.

 Jis yra gerai žinomų vadovėlių V–VI klasei „Mokslininkų pėdomis“ tęsinys. Šis naujas vadovėlis parengtas pagal „Šok“ serijos metodines rekomendacijas ir išlaiko serijos vadovėliams būdingą struktūrą. Be visų kitų vadovėlio naujovių ir privalumų, atkreiptinas dėmesys į svarbiausius tiek mokiniui, tiek mokytojui dalykus. Vadovėlis skirtas aktyviai mokinių veiklai: pateikiama įvairių praktikos darbų ir užduočių, kurias atlikdami mokiniai savarankiškai arba padedami mokytojo nagrinėja ir įsisavina naują medžiagą. Taip pat  mokiniai skatinami išsakyti savo idėjas, rasti reikiamos informacijos apie gamtos reiškinius įvairiuose šaltiniuose, gautą informaciją apibendrinti ir pristatyti klasės draugams. Gerai apgalvota metodinė sąranga:
• pateikiami pamokos tikslai ir užduotys;
• siūloma daug įvairių metodų: darbas grupėmis, poromis, sudaromos galimybės dirbti per pamoką taikant įvairius metodus;
• pateikiami mokymosi žingsniai: detaliai ir aiškiai mokiniams aprašyta, kaip pasiruošti ir dalyvauti diskusijoje, kaip parengti ir pateikti pristatymą, kaip dirbti poromis, kaip dirbti grupėmis;
• mokiniai mokomi įsivertinti, kaip sekėsi įgyvendinti mokymosi tikslus, apmąstyti mokymosi procesą – išsiaiškinti, kas sekėsi gerai, kas blogai, ką reikėtų daryti kitaip;
• skyrių pabaigoje pristatoma bendraamžių tiriamoji veikla, skatinanti domėtis gamtos mokslais;
• temos siejamos su kasdienine mokinių aplinka, aktualiais mokslo pasiekimais;
• pateikiama naujausia informacija.
 Kaip ir visi „Šok“ serijos vadovėliai, šis naujas komplektas kiek įmanoma glaudžiau integruotas su kitais VII klases dalykais, todėl biologija pateikiama ne kaip atskiras mokslas, o kaip neatsiejama viso mokinių gyvenimo dalis.    

Vadovėlio komplektą sudaro:
• vadovėlis. 1-oji ir 2-oji knyga
• pratybų sąsiuviniai. 1-asis ir 2-asis sąsiuvinis
• mokytojo knyga

9785430057046

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Biologija
Leidinio serija
Šok
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Vadovėlis
Klasė
7
Leidinio dalis
1 (pirma dalis)

Specifinė nuoroda