Istorija. Vadovėlis 5 klasei (serija „Atrask“) Istorija. Vadovėlis 5 klasei (serija „Atrask“)

Istorija. Vadovėlis 5 klasei (serija „Atrask“)

Kodas: 9785430064655

23,89 €
Mokesčiai įskaičiuoti Pristatysime Jums per 2-6 darbo dienas.
Autorius (-iai): Darius Petreikis, Jūratė Litvinaitė, Faustas Meškuotis, Rūta Ramoškaitė-Stongvil. Mokomasis dalykas: istorija. Klasė: penkta. Amžius: 11-12 metų. Leidinio dalis: nėra. Leidimo metai: 2015. Puslapių skaičius: 148. Leidinio kalba: lietuvių. Leidykla: Šviesa. Prekės kategorija: vadovėliai.
Kiekis

  • Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes
  • Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu. Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu.
  • Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos. Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos.

Kokios vidinės ir išorinės sąlygos padėjo Mindaugui sukurti valstybę? Kodėl LDK kunigaikštis Vytautas vadinamas Didžiuoju? Kodėl žlugo Abiejų Tautų Respublika? Kaip Lietuva apgynė teisę būti laisva? Kodėl žmonės išvyksta gyventi svetur? Pasinerti į tokių klausimų nagrinėjimą, ieškoti ir atrasti atsakymus penktokus kviečia patyrusių autorių – mokytojų praktikų kolektyvo parengtas serijos „Atrask“ istorijos vadovėlio komplektas 5 klasei.

Istorijos vadovėlio komplektas 5 klasei parengtas mokymosi tiriant principu. Mokymosi medžiaga komponuojama taip, kad mokinys žingsnis po žingsnio pats išsiaiškintų vieno ar kito istorinio įvykio priežastis, išskirtų pasekmes ir jas susietų su kito įvykio priežastimis bei pasekmėmis.

 Mokytojams tai - naudingas įrankis, leidžiantis paprastai ir kūrybingai sudominti, skatinti ir vesti vaikus istorijos pažinimo keliu!

Komplektą sudaro:

  • Vadovėlis;
  • Jaunojo istoriko užrašai (2 dalys);
  • Interaktyvi mokytojo knyga;
  • Skaitmeniniai ištekliai virtualioje mokymosi aplinkoje eduka.KLASĖ  (skaitmeninis vadovėlis, užduočių bankas) https://klase.eduka.lt/

Istorijos vadovėlio komplektą 5 klasei kūrė: Jūratė Litvinaitė, Darius Petreikis, Faustas Meškuotis, Simona Stankutė, Algis Bitautas, Rūta Ramoškaitė-Stongvilienė.

Istorijos vadovėlio komplekto medžiaga buvo išbandyta praktiškai mokyklose ir tobulinta atsižvelgiant į gautus pasiūlymus.

Detalesnę informaciją apie leidinį rasite autoriniame pristatyme https://youtu.be/tJRwKXrmw7k9785430064655

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Istorija
Leidinio serija
Atrask
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Vadovėlis
Klasė
5
Leidinio dalis
Nėra

Specifinė nuoroda