PIANISTO PRADŽIAMOKSLIS. Mokomoji knyga su kompaktine plokštele PIANISTO PRADŽIAMOKSLIS. Mokomoji knyga su kompaktine plokštele

PIANISTO PRADŽIAMOKSLIS. Mokomoji knyga su kompaktine plokštele

Kodas: 9785430057626

15,89 €
Mokesčiai įskaičiuoti Pristatysime Jums per 2-6 darbo dienas.
Autorius (-iai): Aušra Kučinskienė. Mokomasis dalykas: muzika. Klasė: pirma. Amžius: 7-8 metai. Leidimo metai: 2012.
Kiekis

  • Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes
  • Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu. Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu.
  • Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos. Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos.
Puslapių skaičius: 88. Leidinio kalba: lietuvių. Formatas: 29.5x21.5x1.2. Leidykla: Šviesa. Prekės kategorija: mokomoji literatūra. Prekės kodas: 9785430057626.
9785430057626

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Muzika
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Mokomoji
Klasė
1
Leidinio dalis
Nėra

Specifinė nuoroda