Prima - Los geht's! Arbeitsbuch A1 Band 1 Prima - Los geht's! Arbeitsbuch A1 Band 1

Prima - Los geht's! Arbeitsbuch A1 Band 1

Kodas: 9783065206273

8,69 €
Mokesčiai įskaičiuoti Pristatysime Jums per 2-6 darbo dienas.
Autorius (-iai):  L. Ciepielewska-Kaczmarek, Aleksandra Obradovic, Susanne Sperling, Giselle Valm. Mokomasis dalykas: vokiečių kalba (užsienio). Klasė: penkta. Amžius: 11-12 metų. Leidinio dalis: nėra. Leidimo metai: 2018. Puslapių skaičius: 64. Leidinio kalba: vokiečių. Leidykla: Cornelsen Verlag. Prekės kategorija: pratybos.
Kiekis

  • Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes
  • Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu. Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu.
  • Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos. Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos.
Pratybose esančios užduotys leidžia įtvirtinti vadovėlyje pateiktą mokomąją medžiagą. Kiekvienas skyrius papildytas išsamiais pratimais, o vadovėlyje pateiktas žodžių sąrašas dar kartą pakartojamas, kad mokiniai gebėtų išmokti naujus žodžius, kaip įmanoma greičiau ir efektyviau.
Cornelsen Verlag
9783065206273

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Vokiečių kalba (užsienio)
Leidinio serija
Prima
Leidinio kalba
vokiečių
Leidinio tipas
Pratybos
Klasė
5
Leidinio dalis
Nėra

Specifinė nuoroda