GEOGRAFIJA. Pratybų sąsiuvinis VIII klasei (ŠOK) GEOGRAFIJA. Pratybų sąsiuvinis VIII klasei (ŠOK)

GEOGRAFIJA. Pratybų sąsiuvinis VIII klasei (ŠOK)

Kodas: 9785430055677

4,49 €
Mokesčiai įskaičiuoti Pristatysime Jums per 2-6 darbo dienas.
Autorius (-iai): Šarūnas Gerulaitis, Genovaitė Kynė, Gražina Varanavičienė ir kiti. Mokomasis dalykas: geografija. Klasė: aštunta. Amžius: 14-15 metų. Leidinio dalis: nėra. Leidimo metai: 2010. Puslapių skaičius: 64. Leidinio kalba: lietuvių. Leidykla: Šviesa. Prekės kategorija: pratybos.
Kiekis

  • Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes
  • Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu. Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu.
  • Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos. Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos.

Šis pratybų sąsiuvinis yra serijos „Šok“ geografijos mokymosi komplekto VIII klasei dalis. Sąsiuvinyje mokiniai atlieka įvairiausias užduotis atsižvelgdami į savo gebėjimus ir polinkius. Aiškios schemos, žemėlapiai neleidžia pasiklysti geografijos mokslo platybėse. Kūrybingi ir išradingi mokiniai gali kurti, eksperimentuoti. Pateikiama ir papildomų užduočių, kurias atlikdami mokiniai išsamiau tyrinėja, susipažįsta su artimiausia ir kitų kraštų geografine aplinka.

9785430055677

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Geografija
Leidinio serija
Šok
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Pratybos
Klasė
8
Leidinio dalis
Nėra

Specifinė nuoroda