Lietuvių kalbos rašymo užduotys „Aš rašau!“ 1 klasei, 1 dalis Lietuvių kalbos rašymo užduotys „Aš rašau!“ 1 klasei, 1 dalis

Lietuvių kalbos rašymo užduotys „Aš rašau!“ 1 klasei, 1 dalis

Kodas: 9785430072018

6,29 €
Mokesčiai įskaičiuoti
Autorius (-iai): Dalia Dūdaitė, Lina Dobrovolskienė. Mokomasis dalykas: lietuvių kalba (gimtoji). Klasė: pirma. Amžius: 7-8 metai. Leidinio dalis: pirma. Leidimo metai: 2022. Puslapių skaičius: 66. Leidinio kalba: lietuvių. Leidykla: Šviesa. Prekės kategorija: mokomoji literatūra.
Kiekis
Šios prekės neturime.

  • Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes
  • Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu. Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu.
  • Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos. Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos.
Rašyti gali būti smagu!

Šiame užduočių sąsiuvinyje rasite:
pojūčių eksperimentus, kurie padeda pažinti raides pasitelkiant ne tik lytėjimą, bet ir kvapą ar net judesį;
rankos lavinimo užduotis nuo raidės iki sakinio rašymo;
smagius ir įkvepiančius veikėjus, kurie pasakodami savo istoriją skatina, pagiria ir net primena, kad reikia taisyklingai sėdėti;
akių bei kūno mankšteles, padedančias nurimti ir susikaupti;
lipdukus, kuriais mokiniai pažymės savo pačias dailiausias raideles;
abėcėlės priedą, praversiantį per pamokas.

9785430072018

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Lietuvių kalba
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Mokomoji
Klasė
1
Leidinio dalis
1 (pirma dalis)

Specifinė nuoroda