Finansinio raštingumo užduotys „Kur pradingsta pinigai?“ 3–4 klasei

Finansinio raštingumo užduotys „Kur pradingsta pinigai?“ 3–4 klasei

9785430071899
Pristatysime per 2-6 darbo dienas
7,68 €
Autorius (-iai): Kornelija Giedrikaitė, Kunigunda Zubytė, Eglė Dvilevičė. Mokomasis dalykas: ekonomika ir verslumas. Klasė: trečia. Amžius: 9-10 metų. Leidinio dalis: nėra. Leidimo metai: 2022. Puslapių skaičius: 60. Leidinio kalba: lietuvių. Leidykla: Šviesa. Prekės kategorija: mokomoji literatūra.

Prekes klientams pristatome LP Express arba Smartpost Itella kurjeriais bei paštomatais. Užsakymus virš 100 € - pristatome nemokamai.

Užsakymams, kurie nesiekia 100 € vertės, pristatymo kainos yra:

  • Į Smartpost Itella paštomatą - 1.99 Eur
    Nurodytu adresu su Smartpost Itella - 2.99 Eur.
  • Į LP Express paštomatą - 2.99 Eur
    Nurodytu adresu su LP Express - 3.99 Eur.

Pasirinkti pristatymo būdą galėsite pirkdami prekes. Daugiau informacijos apie pristatymą skiltyje "Prekių pristatymas".

1. Apmokėjimas bankiniu pavedimu. 

Užbaigus užsakymą, ekrane matysite bei el. paštu gausite visus reikiamus duomenis paprastam bankiniui pavedimui atlikti. 

2. Apmokėjimas naudojantis el. bankininkyste.

Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, galėsite pasirinkti banką iš kurio mokėsite. Pasirinkus banką ir prie jo prisijungus, visi pavedimui reikalingi duomenys bus supildyti automatiškai, pavedimą reikės tik patvirtinti.

Jūs galite grąžinti prekę per 14 dienų nuo prekių pristatymo Jums dienos. Prekė turi būti nenaudota, nesulamdyta ir niekaip kitaip nepažeista, t.y. prekė turi būti identiška naujai prekei. Šiuo atveju prekės siuntimo išlaidas apmokate Jūs.

Daugiau apie grąžinimo procesą skaitykite skiltyje "Prekių grąžinimas"

 
Sistemingas, įdomus, vaikų amžiaus tarpsnį atitinkantis leidinys apie finansinį ugdymą – tai investicija į visų mūsų ateitį. Įdomi veikla ir užduotys 3-4 klasių mokinius skatins mąstyti apie kasdienius pasirinkimus, padės perprasti paprasčiausius finansinius procesus ir ugdytis racionalaus elgesio su pinigais įpročius. Vaikai kviečiami leistis į šmaikščias gyvenimiškas situacijas drauge su niekada nepasiduodančiu žiurkėnu Hamsteriu ir sužinoti:
Kaip nepasiklysti tarp pajamų ir išlaidų?
Kas tas bankas?
Koks verslo tikslas?
Kodėl panašūs dalykai kainuoja skirtingai?
Kas moka už apšviestas gatves?
Kaip šalys bendradarbiauja?
Leidinio turinys kurtas remiantis Bendrojo ugdymo ekonomikos ir verslumo bei matematikos dalykų  programos projektais, į kuriuos įtraukta nauja tema – pinigai ir finansinė matematika.

Mokomasis dalykas
Ekonomika ir verslumas
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Mokomoji
Klasė
3
Leidinio dalis
Nėra
Prekė pridėta į norų sąrašą