Finansinio raštingumo užduotys „Kur pradingsta pinigai?“ 3–4 klasei Finansinio raštingumo užduotys „Kur pradingsta pinigai?“ 3–4 klasei

Finansinio raštingumo užduotys „Kur pradingsta pinigai?“ 3–4 klasei

Kodas: 9785430071899

6,99 €
Mokesčiai įskaičiuoti
Autorius (-iai): Kornelija Giedrikaitė, Kunigunda Zubytė, Eglė Dvilevičė. Mokomasis dalykas: ekonomika ir verslumas. Klasė: trečia. Amžius: 9-10 metų. Leidinio dalis: nėra. Leidimo metai: 2022. Puslapių skaičius: 60. Leidinio kalba: lietuvių. Leidykla: Šviesa. Prekės kategorija: mokomoji literatūra.
Kiekis
Šios prekės neturime.

  • Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes
  • Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu. Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu.
  • Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos. Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos.
Sistemingas, įdomus, vaikų amžiaus tarpsnį atitinkantis leidinys apie finansinį ugdymą – tai investicija į visų mūsų ateitį. Įdomi veikla ir užduotys 3-4 klasių mokinius skatins mąstyti apie kasdienius pasirinkimus, padės perprasti paprasčiausius finansinius procesus ir ugdytis racionalaus elgesio su pinigais įpročius. Vaikai kviečiami leistis į šmaikščias gyvenimiškas situacijas drauge su niekada nepasiduodančiu žiurkėnu Hamsteriu ir sužinoti:
Kaip nepasiklysti tarp pajamų ir išlaidų?
Kas tas bankas?
Koks verslo tikslas?
Kodėl panašūs dalykai kainuoja skirtingai?
Kas moka už apšviestas gatves?
Kaip šalys bendradarbiauja?
Leidinio turinys kurtas remiantis Bendrojo ugdymo ekonomikos ir verslumo bei matematikos dalykų  programos projektais, į kuriuos įtraukta nauja tema – pinigai ir finansinė matematika.

9785430071899

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Ekonomika ir verslumas
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Mokomoji
Klasė
3
Leidinio dalis
Nėra

Specifinė nuoroda