Uždaryti

www.ugdymui.lt svetainėje naudojame slapukus, kurie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, naršymo įpročius ir matuoti statistinius duomenis. Jei sutinkate - naršykite toliau. Sutikimą galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Chemija. Pratybos 9 klasei, 1-asis sąsiuvinis Chemija. Pratybos 9 klasei, 1-asis sąsiuvinis

Chemija. Pratybos 9 klasei, 1-asis sąsiuvinis

Kodas: 9786098318098

4,79 €
Mokesčiai įskaičiuoti
Autorius (-iai): Regina Jasiūnienė. Mokomasis dalykas: chemija. Klasė: devinta. Amžius: 15-16 metų. Leidinio dalis: pirma. Leidimo metai: 2009. Puslapių skaičius: 128. Leidinio kalba: lietuvių. Leidykla: Alma littera. Prekės kategorija: pratybos.

Šie pratybų sąsiuviniai yra chemijos mokomojo komplekto (2009) IX klasei dalis.

Pirmojo sąsiuvinio užduotys susietos su šio komplekto vadovėlio skyriais „Medžiagų sudėtis. Cheminiai ryšiai“, „Vanduo ir tirpalai“, „Rūgštys ir bazės“. Antrojo sąsiuvinio užduotys susietos su vadovėlio skyriais „Rūgštys ir bazės“, „Druskos“, „Metalai“. Visų skyrių pabaigoje yra tema „Pasitikrinkite žinias“. Sąsiuvinyje pateikiami 5 praktikos darbai, 5 testai, uždavinių atsakymai ir priedai. Dalį sąsiuvinyje aprašomų bandymų reikia atlikti klasėje, dalį – namuose.

9786098318098

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Chemija
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Pratybos
Klasė
9
Leidinio dalis
1 (pirma dalis)

Specifinė nuoroda

Susijusios prekės