Gijos. Etikos užrašai 6 klasei (serija „Šok“) Gijos. Etikos užrašai 6 klasei (serija „Šok“)

Gijos. Etikos užrašai 6 klasei (serija „Šok“)

Kodas: 9785430063955

4,59 €
Mokesčiai įskaičiuoti Pristatysime Jums per 2-6 darbo dienas.
Autorius (-iai): Vaida Kuzmickaitė, Asta Meškauskienė, Jolanta Sereičikienė. Mokomasis dalykas: etika. Klasė: šešta. Amžius: 12-13 metų. Leidinio dalis: nėra. Leidimo metai: 2015. Puslapių skaičius: 60. Leidinio kalba: lietuvių. Leidykla: Šviesa. Prekės kategorija: pratybos.
Kiekis

  • Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes
  • Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu. Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu.
  • Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos. Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos.

Etikos užrašai VI klasei yra integrali mokymosi komplekto „Gijos VI“ dalis.

Mokymosi medžiaga pateikta „Gijos V“ komplekte plėtojama ir VI klasėje. Greta užduočių mokiniui, mokytojui yra suformuotos metodinės rekomendacijos. Čia dėmesys skiriamas mokinio pozityvaus savęs vertinimo, savarankiško mąstymo, atsakingo elgesio su kitu ir kitokiu nuostatų ugdymuisi, konfliktų sprendimo gebėjimų tobulinimui, kritiško požiūrio į reklamą ir į stereotipų formavimąsi bei gebėjimo atsakingai priimti ir skleisti informaciją ugdymuisi. Laikomasi sistemingumo ir nuoseklumo principo. Glaudžiai susijusios temos išdėstytos laikantis loginės sekos, pavyzdžiui: skurdo visuomenėje priežastis ir kaip galime padėti skurdą patiriantiems žmonėms; ką reiškia gyventi demokratiškoje ir nedemokratiškoje visuomenėje; kaip stereotipai veikia mūsų mąstymą, elgesį su kitokios išvaizdos, tikėjimo, tautybės, amžiaus, lyties žmonėmis ir kaip kritiškas požiūris į išankstines nuostatas praplečia tolerancijos ribas. Toliau tęsiama pažintis su pasaulio religijomis, gilinamasi į tautosakos išmintį, tyrinėjama, kaip ir kokios doro elgesio taisyklės perduodamos iš kartos į kartą, kokias prasmes, kodus perduoda patarlės ir sakmės, skatinama kritiškai jas vertinti, analizuoti. Užduotyse taikomi probleminio mokymo bei kiti mokinio aktyvumą, smalsumą, kūrybiškumą, įsitraukimą į mokymosi procesą skatinantys metodai, kaip antai: darbas grupėmis, diskusijos, praktinis tyrinėjimas, sąvokų žemėlapiai ir pan. Šį mokymosi planą padeda įgyvendinti mokytojui pateiktos metodinės rekomendacijos, kurias galite parsisiųsti iš www.sokvadoveliai.lt

9785430063955

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Etika
Leidinio serija
Šok
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Pratybos
Klasė
6
Leidinio dalis
Nėra

Specifinė nuoroda