Uždaryti

www.ugdymui.lt svetainėje naudojame slapukus, kurie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, naršymo įpročius ir matuoti statistinius duomenis. Jei sutinkate - naršykite toliau. Sutikimą galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Literatūra. Užrašai 5 klasei, 2 dalis (serija „Atrask“) Literatūra. Užrašai 5 klasei, 2 dalis (serija „Atrask“)

Literatūra. Užrašai 5 klasei, 2 dalis (serija „Atrask“)

Kodas: 9785430063726

5,19 €
Mokesčiai įskaičiuoti Pristatysime Jums per 2-6 darbo dienas.
Autorius (-iai): Asta Gustaitienė, Živilė Meškėlienė, Vaiva Truskauskienė. Mokomasis dalykas: lietuvių kalba (gimtoji). Klasė: penkta. Amžius: 11-12 metų. Leidinio dalis: antra. Leidimo metai: 2016. Puslapių skaičius: 68. Leidinio kalba: lietuvių. Leidykla: Šviesa. Prekės kategorija: pratybos.

„Literatūra 5. Užrašai“, yra mokymosi komplekto „Literatūra 5“, serija „Atrask“, dalis. Užrašuose pateikiamos trijų pakopų užduotys (A, B, C), be to, sudėtingesnės užduotys yra žymimos žvaigždute *. Taip parengtos užduotys yra orientuotos į skirtingų pasiekimų lygius, todėl įgalina ir mokytoją, ir mokinį sekti daroma pažangą, įžvelgti mokymosi spragas ir ieškoti būdų siekti aukštesnių rezultatų. Remiantis šia medžiaga mokytojas gali dirbti pamokoje su skirtingų pasiekimų vaikais, diferencijuoti ir individualizuoti mokymąsi. Tėvai pagal užrašų medžiagą gali akivaizdžiai stebėti ir vertinti vaiko pasiekimus.

II užrašų dalis skiriama antrajam mokslo metų pusmečiui. Papildomos interaktyvios užduotys, pasiekiamos mokytojui, dirbančiam su šiuo vadovėlio komplektu, skaitmeninėje mokymosi aplinkoje http://www.eduka.lt 

Daugiau apie vadovėlio komplektą – vaizdinėje medžiagoje.

9785430063726

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Lietuvių kalba
Leidinio serija
Atrask
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Pratybos
Klasė
5
Leidinio dalis
2 (antra dalis)

Specifinė nuoroda

Susijusios prekės