Muzika. Pratybų sąsiuvinis 5 klasei (serija „Septynios gaidos“) Muzika. Pratybų sąsiuvinis 5 klasei (serija „Septynios gaidos“)

Muzika. Pratybų sąsiuvinis 5 klasei (serija „Septynios gaidos“)

Kodas: 9785430061890

4,79 €
Mokesčiai įskaičiuoti
Autorius (-iai): Eirimas Velička. Mokomasis dalykas: muzika. Klasė: penkta. Amžius: 11-12 metų. Leidinio dalis: nėra. Leidimo metai: 2013. Puslapių skaičius: 40. Leidinio kalba: lietuvių. Leidykla: Šviesa. Prekės kategorija: pratybos.
Kiekis
Šios prekės neturime.

  • Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes
  • Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu. Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu.
  • Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos. Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos.

Muzikos pratybų sąsiuviniu V klasei pradedama sąsiuvinių „SEPTYNIOS GAIDOS“ serija. Šie leidiniai skiriami muzikos pamokoms ir savarankiškam mokymuisi dirbant su bet kuriuo muzikos vadovėliu ar tik su pratybų sąsiuviniu. Jie praplės mokiniams siūlomų kūrybinių užduočių ir teorinės medžiagos spektrą. Sąsiuvinių turinys grindžiamas universaliomis muzikinės kalbos ypatybėmis ir nuosekliu muzikos teorijos dėstymu. Šio sąsiuvinio užduotys padės mokytis skaityti natų raštą, susipažinti su svarbiausiais muzikos teorijos principais ir muzikos istorijos sąvokomis, muzikos instrumentų pavadinimais, muzikos formomis, stiliais. Mokiniai mokysis kurti nesudėtingus kūrinius ir dainų pritarimus, groti išilgine fleita, skambinti fortepijonu, gitara ir kanklėmis.

9785430061890

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Muzika
Leidinio serija
Septynios gaidos
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Pratybos
Klasė
5
Leidinio dalis
Nėra

Specifinė nuoroda