Muzika. Pratybų sąsiuvinis 7 klasei (serija „Septynios gaidos“)

Muzika. Pratybų sąsiuvinis 7 klasei (serija „Septynios gaidos“)

9785430062651
Pristatysime per 2-6 darbo dienas
5,28 €
Autorius (-iai): Eirimas Velička. Mokomasis dalykas: muzika. Klasė: septinta. Amžius: 13-14 metų. Leidinio dalis: nėra. Leidimo metai: 2015. Puslapių skaičius: 48. Leidinio kalba: lietuvių. Leidykla: Šviesa. Prekės kategorija: pratybos.

Prekes klientams pristatome LP Express arba Smartpost Itella kurjeriais bei paštomatais. Užsakymus virš 100 € - pristatome nemokamai.

Užsakymams, kurie nesiekia 100 € vertės, pristatymo kainos yra:

  • Į Smartpost Itella paštomatą - 1.99 Eur
    Nurodytu adresu su Smartpost Itella - 2.99 Eur.
  • Į LP Express paštomatą - 2.99 Eur
    Nurodytu adresu su LP Express - 3.99 Eur.

Pasirinkti pristatymo būdą galėsite pirkdami prekes. Daugiau informacijos apie pristatymą skiltyje "Prekių pristatymas".

1. Apmokėjimas bankiniu pavedimu. 

Užbaigus užsakymą, ekrane matysite bei el. paštu gausite visus reikiamus duomenis paprastam bankiniui pavedimui atlikti. 

2. Apmokėjimas naudojantis el. bankininkyste.

Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, galėsite pasirinkti banką iš kurio mokėsite. Pasirinkus banką ir prie jo prisijungus, visi pavedimui reikalingi duomenys bus supildyti automatiškai, pavedimą reikės tik patvirtinti.

Jūs galite grąžinti prekę per 14 dienų nuo prekių pristatymo Jums dienos. Prekė turi būti nenaudota, nesulamdyta ir niekaip kitaip nepažeista, t.y. prekė turi būti identiška naujai prekei. Šiuo atveju prekės siuntimo išlaidas apmokate Jūs.

Daugiau apie grąžinimo procesą skaitykite skiltyje "Prekių grąžinimas"

 

VII klasės muzikos pratybų sąsiuvinis „SEPTYNIOS GAIDOS“ suteikia galimybę įvairiai muzikinei veiklai ir dirbant su muzikos vadovėliais, ir tik su pratybų sąsiuviniu. Autorius pateikia 69 užduotis, kurios padės plėtoti muzikos teorijos ir istorijos žinias, susipažinti su muzikos žanrais, populiariąja ir pramogine muzika. Užduotis nuosekliai įtraukia mokinį į įvairias muzikinės veiklos sritis, plečia jo muzikinį akiratį, suteikia galimybių muzikuoti, komponuoti nesudėtingus muzikinius akordus, kūrinius. Tai puiki mokymosi priemonė ir tiems, kurie nori praplėsti muzikos žinias dirbdami savarankiškai. Įdomios užduočių pateiktys, formos skatins domėtis muzika, o platus muzikinių etnokultūrų spektras leis geriau pažinti įvairių pasaulio kultūrų muziką.

Mokomasis dalykas
Muzika
Leidinio serija
Septynios gaidos
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Pratybos
Klasė
7
Leidinio dalis
Nėra
Prekė pridėta į norų sąrašą