Muzika. Pratybų sąsiuvinis 7 klasei (serija „Septynios gaidos“) Muzika. Pratybų sąsiuvinis 7 klasei (serija „Septynios gaidos“)

Muzika. Pratybų sąsiuvinis 7 klasei (serija „Septynios gaidos“)

Kodas: 9785430062651

4,79 €
Mokesčiai įskaičiuoti Pristatysime Jums per 2-6 darbo dienas.
Autorius (-iai): Eirimas Velička. Mokomasis dalykas: muzika. Klasė: septinta. Amžius: 13-14 metų. Leidinio dalis: nėra. Leidimo metai: 2015. Puslapių skaičius: 48. Leidinio kalba: lietuvių. Leidykla: Šviesa. Prekės kategorija: pratybos.
Kiekis

  • Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes
  • Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu. Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu.
  • Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos. Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos.

VII klasės muzikos pratybų sąsiuvinis „SEPTYNIOS GAIDOS“ suteikia galimybę įvairiai muzikinei veiklai ir dirbant su muzikos vadovėliais, ir tik su pratybų sąsiuviniu. Autorius pateikia 69 užduotis, kurios padės plėtoti muzikos teorijos ir istorijos žinias, susipažinti su muzikos žanrais, populiariąja ir pramogine muzika. Užduotis nuosekliai įtraukia mokinį į įvairias muzikinės veiklos sritis, plečia jo muzikinį akiratį, suteikia galimybių muzikuoti, komponuoti nesudėtingus muzikinius akordus, kūrinius. Tai puiki mokymosi priemonė ir tiems, kurie nori praplėsti muzikos žinias dirbdami savarankiškai. Įdomios užduočių pateiktys, formos skatins domėtis muzika, o platus muzikinių etnokultūrų spektras leis geriau pažinti įvairių pasaulio kultūrų muziką.

9785430062651

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Muzika
Leidinio serija
Septynios gaidos
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Pratybos
Klasė
7
Leidinio dalis
Nėra

Specifinė nuoroda