Muzika. Melomano užrašai 9 klasei (serija „Atrask“) Muzika. Melomano užrašai 9 klasei (serija „Atrask“)

Muzika. Melomano užrašai 9 klasei (serija „Atrask“)

Kodas: 9785430062873

4,49 €
Mokesčiai įskaičiuoti Pristatysime Jums per 2-6 darbo dienas.
Autorius (-iai): Žydrė Jautakytė, Kristina Žebrauskaitė-Šileikienė. Mokomasis dalykas: muzika. Klasė: devinta. Amžius: 15-16 metų. Leidinio dalis: nėra. Leidimo metai: 2014. Puslapių skaičius: 92. Leidinio kalba: lietuvių. Leidykla: Šviesa. Prekės kategorija: pratybos.
Kiekis

„Melomano užrašai“ IX klasei – tai savitos metodinės sandaros muzikos užduočių sąsiuvinis, skiriamas mokytis tiriant. Naudodamiesi sąsiuviniu mokiniai galės mokytis klasėje ir mokytojo padedami, ir savarankiškai. Užduotys parengtos taip, kad padėtų tikslingai planuoti ir organizuoti mokymąsi klasėje, jį individualizuoti, pritaikyti įvairių gebėjimų ir polinkių mokiniams. Atskiros muzikinės veiklos sritys ir užduočių tipai žymimi originaliomis, intuityviai suvokiamomis piktogramomis. Tai padeda atpažinti užduotį ir pasirinkti, kaip ją atlikti. Struktūruotos ilgalaikės (produktyviosios) užduotys skatina mokinius ugdytis ne tik muzikinę, bet ir mokėjimo mokytis kompetenciją. Pateikiamas užduotis stengiamasi aktualinti remiantis mokinio asmenine patirtimi, kiekvieną temą mokiniai baigia vadinamuoju hitu – įsivertindami, įvardydami, kas toje temoje buvo svarbiausia. Prie užrašų pateikiami du priedai: laiko juostos įdedalas, kurį mokiniui siūloma pildyti savarankiškai, ir interaktyvi laiko juosta, plėtojanti Vakarų muzikos epochų, žanrų, stilių, formų žinias. Mokiniai gali ja remtis atlikdami užduotis. Tokios užduotys padės jiems susidaryti sisteminį muzikos istorinės raidos vaizdą ir susikurti interpretacinį santykį su muzika. Mokytojai, dirbantys su šiuo mokymosi komplektu, turės galimybę prisijungti prie skaitmeninio turinio mokymosi aplinkoje http://www.eduka.lt. Šioje aplinkoje jie ras ir muzikinį grojaraštį.

Mokymosi komplektą sudaro: užduočių sąsiuvinis, vadovėlis, interaktyvi laiko juosta, interaktyvi mokytojo knyga, muzikinis grojaraštis, skaitmeniniai ištekliai http://www.eduka.lt

9785430062873

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Muzika
Leidinio serija
Atrask
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Pratybos
Klasė
9
Leidinio dalis
Nėra

Specifinė nuoroda