Pasaulio pažinimo testai 3 klasei Pasaulio pažinimo testai 3 klasei

Pasaulio pažinimo testai 3 klasei

Kodas: 9785430072070

5,19 €
Mokesčiai įskaičiuoti
Autorius (-iai): Jurgita Blažienė, Andželika Padarauskienė. Mokomasis dalykas: pasaulio pažinimas. Klasė: trečia. Amžius: 9-10 metų. Leidinio dalis: nėra. Leidimo metai: 2022. Puslapių skaičius: 64. Leidinio kalba: lietuvių. Leidykla: Šviesa. Prekės kategorija: mokomoji literatūra.
Kiekis
Šios prekės neturime.

  • Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes
  • Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu. Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu.
  • Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos. Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos.
„Pasaulio pažinimo testų“ sąsiuvinis padės 3 klasių mokiniams įsivertinti žinias ir gebėjimus.

Atlikdami užduotis mokiniai

•       supras, kas, kaip ir kodėl vyksta artimoje aplinkoje, pavyzdžiui, kokios rūšies energija gali pavirsti elektros grandinėje esanti energija;
•       pasitikrins, ko išmoko tyrinėdami, kaip antai pateiks sąrašą priemonių, kurių reikės gaminantis druskos kristalus;
•       savarankiškai įsivertins žinias ir gebėjimus.
 
Šiuos testų sąsiuvinius gali naudoti mokytojai ir mokiniai neatsižvelgiant į tai, kokie vadovėliai ir kitos mokymo priemonės naudojami ugdymo procese.

9785430072070

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Pasaulio pažinimas
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Mokomoji
Klasė
3
Leidinio dalis
Nėra

Specifinė nuoroda