Muzika. Vadovėlis 10 klasei (serija „Atrask“) Muzika. Vadovėlis 10 klasei (serija „Atrask“)

Muzika. Vadovėlis 10 klasei (serija „Atrask“)

Kodas: 9785430063948

19,39 €
Mokesčiai įskaičiuoti Pristatysime Jums per 2-6 darbo dienas.
Autorius (-iai): Žydrė Jautakytė, Kristina Žebrauskaitė-Šileikienė. Mokomasis dalykas: muzika. Klasė: dešimta. Amžius: 16-17 metų. Leidinio dalis: nėra. Leidimo metai: 2015. Puslapių skaičius: 136. Leidinio kalba: lietuvių. Leidykla: Šviesa. Prekės kategorija: vadovėliai.
Kiekis

  • Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes Patogiai išsirinkite ir užsisakykite prekes
  • Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu. Saugiai sumokėkite už užsakymą vienu iš trijų būdų: bankiniu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kurjeriui, užsakymo pristatymo metu.
  • Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos. Ypatingos atsiskaitymo sąlygos tik mokytojams! Užsisakykite leidinius visai klasei, gaukite pirmas leidinių dalis iki mokslo metų pradžios, sumokėkite iki rugsėjo mėn. pabaigos, o antras ir kitas dalis pristatysime Jums iki spalio mėn. pabaigos.

Muzikos mokymosi komplektas X klasei tęsia seriją ATRASK gimnazijos klasėms ir siūlo mokytis tiriant. Mokymosi komplektą sudaro mokinio darbo sąsiuvinis „Melomano užrašai“ – mokymosi vedlys, vadovėlis – informacijos šaltinis, interaktyvi laiko juosta, interaktyvi mokytojo knyga, muzikiniai įrašai. X klasei „Melomano užrašuose“ siūlomos įvairesnės kūrybinės užduotys, piktogramomis žymimi ne tik užduočių tipai, bet ir jų atlikimo būdai (individualus darbas, darbas poromis, grupinis darbas). Mokytojai, dirbantys su šiuo mokymosi komplektu, turės galimybę prisijungti prie skaitmeninio vadovėlio, mokytojo knygos skaitmeninėje mokymosi aplinkoje, prisijungę adresu http://www.eduka.lt. Taip pat čia ras ir mokymosi komplekto muzikos grojaraštį. Šioje skaitmeninėje aplinkoje esanti muzika tapo prieinama su NCB ir LATGA leidimu (http://www.ncb.lt ir http://www.latga.lt).

Naudodamiesi komplektu, mokiniai gali mokytis savarankiškai:
• vadovėlio tekstai nesudėtingi, juose glaustai pateikiama esminė informacija;
• „Melomano užrašų“ užduotys padės tikslingai planuoti, diferencijuoti ir organizuoti mokymąsi;
• grojaraščiai leis mokiniams savarankiškai pasiklausyti temą geriausiai iliustruojančių muzikos kūrinių;
• struktūruotos ilgalaikės užduotys suteiks galimybę mokiniams ugdytis mokėjimo mokytis kompetenciją.
Pateikiama medžiaga prieinama skirtingos patirties ir interesų mokiniams:
• daug dėmesio skiriama ankstesnės mokymosi patirties pakartojimui ir apibendrinimui;
• kiekviena tema pradedama refleksija – mokinių patirties išsiaiškinimu, mokymosi motyvacijos sužadinimu;
• informaciją stengiamasi aktualinti mokinio asmeninės patirties kontekste.

Vadovėlį sudaro 4 skyriai, 25 temos. Medžiaga, kaip ir IX klasėje, dėstoma remiantis pagrindine – muzikos stiliaus – ašimi, kuri nurodyta bendrosiose programose.
Koncentruojamasi į muzikos istorinius stilius, todėl X klasės vadovėlis padės mokiniams toliau tęsti nuoseklią ir sistemingą pažintį su epochų muzika: brandžiojo ir vėlyvojo romantizmo, XX amžiaus ir šiuolaikinės, pastarųjų dešimtmečių, muzikos stiliais bei reiškiniais.

9785430063948

Charakteristikos

Mokomasis dalykas
Muzika
Leidinio serija
Atrask
Leidinio kalba
lietuvių
Leidinio tipas
Vadovėlis
Klasė
10
Leidinio dalis
Nėra

Specifinė nuoroda